GRADUATES OF BARTLEY HIGH SCHOOL

Class of 1895
CATLETT, Percy
CURLEE, Guy
DANIELS, Cora
GINTHER, Perry
HOPT, Ervin
SMITH, Ida
TAYLOR, Belle
TAYLOR, Denver
Class of 1897
HAMILTON, Sadie
McCOLLUM, Bessie
MILLER, Maude
OGG, Olive
SCOTT, Carrie
VICKREY, Maude
Class of 1900
MILLER, Blanche
OGG, Edith

 

Class of 1901
BEESON, Lora
DIETSCH, Mary
Class of 1902
ADAIR, Mary Elizabeth
BUSH, Ida
PREMER, James Fredrick
Class of 1903
BURTON, Henry Etta
CLARK, Ivan
CURLEE, Pearl
DIETSCH, Kathryn
FARRELL, Eleanor Julia
LOHR, Oscar
MEEKER, Clara
RICHMAN, Mary
RITCHIE, Guy C.
STENNER, Gertrude

 

Class of 1904
GLANDON, Earl
GLANDON, Laura
MEEKER, Marguerite
REIMER, William
WEINKIRSCH, Anna
Class of 1905
BEESON, Mattie
BROWN, Grace
LOHR, Lillie
RITTENBURG, Nellie
Class of 1906
CLEMENT, Gertrude
ELLIS, Mabel     Principal
RAWSON, Ida
UNTIEDT, Luttie
WOLF, Minnie

 

Class of 1907
LOHR, Clara
RICHMAN, Barbara
SIPE, Anna
WILLIAMS, Leva
WILLIAMS, Mabel
Class of 1908
CATLETT, Maude
GINTHER, Mary
KOESTER, Minnie     Principal
MORRISON, Ethel
REIMER, Charles
REIMER, Minnie
Class of 1909
BEDE, Mabel
CLEMENT, Zetta
COCHRAN, Lawrence
COCKLE, W.A.     Principal
DURBIN, Shirley
GALLATIN, Dent
GALLATIN, Madge
HART, Hazel
MILLER, Edna     Assistant Principal
MINNICK, Sally
PREMER, Chancy
REIMER, Emma
SHEETS, Irma
STARK, Lora

 

Class of 1911
BURTON, Owen D.
HARTE, Lulu E.
McDOWELL, David
MECHAM, Margaret
SPICER, Erma E.     Faculty
SPICER, Minnie R.   Faculty
Class of 1912
SIPE, Kate
Class of 1913
AXTELL, Lottie
BAKER, Ruth
BURTON, Floyd
BURTON, Lyman
CLEMENT, Zetta
COCHRAN, Hazel
DUNCAN, J.F.        Superintendent
GRISSELL, Guy
MECHAM, Margaret
ROBINSON, Ruby
STILGEBOUR, Bernice

 

Class of 1914
BURTON, Lola
DANIELS, Irl
GINTHER, Ernest
KLEESICK, Anna
KLEESICK, Laura
MILLER, Clara
TETER, A.W. (Bill)
WILLIAMS, Kate
WOLF, Carl
Class of 1915
BAKER, Anna
BRUSH, Izetta
BURKE, Ellen
CARR, Herbert
DAVIS, Elmer
DUNCAN, J.F.      Superintendent
DURBIN, LeClair
HART, Ivan
HOPPE, Lawrence
MANGUS, Glen
McKEAN, Madge
RAWSON, Frank
REIMER, Emma
TETER, John
TINES, Kate
Class of 1916
ALCORN, Guy
BURKE, Nile
BURTON, Hannah
BURTON, Levi
CLARK, Ethel
GALLATIN, Grace
GRISSELL, Geneva
HOOLE, Inez
MANGUS, Bernice
PAYNE, May
SMITH, Ruth
STEVENSON, A.E. Superintendent
TETER, Earl

 

Class of 1917
BAKER, Mary
BAKER, Paul
BEDE, Charles
BENEDICT, Henry
CLEMENT, Nancy
FEARN, Ernest
JENNINGS, Raymond
KITE, Muriel
MEYERS, Hazel
PORTER, Allie
SCHMIDT, Minnie
STEVENSON, A.E. Superintendent
TINES, Anna
WIGHT, Mel
Class of 1918
ALLEN, Amy
ARBOGAST, Glenn
BEDE, Lillian
BURTON, Elsie
CLYDE, Wilma
COCHRAN, Harold
EDGAR, Clara
FEARN, Lela
HOOVER, Hazel
JENNINGS, Muriel
MARTS, Bernice
PEPPER, Nivea
SMITH, Esther
WELLER, Robert   Superintendent
Class of 1919
ALCORN, Lee
ARBOGAST, Irma
CORBIN, Clair
EDGAR, Nettie
GALLATIN, Jay
KLEESICK, Lillie
KLEESICK, Tillie
MEYERS, Lela
MUNTZ, Joy
PAYNE, William
VON GORDON, Helga Superinten

 

Class of 1920
ALCORN, Helen
BAKER, Sylvia
BAUER, Leta
BUTHERUS, Kate
HERRICK, Chas.    Superintendent
KLEESICK, Bertha
MARTS, Doris
OHLSON, Theo
RAYER, Maurice
SMITH, Frank
TETER, Alta
Class of 1921
BAUER, Ruth
BURTON, Grace
BUTHERUS, Rose
DeARMOND, Gail
EVANS, Goldie
HERRICK, Charles   Superintendent
HOOLE, Leroy
KERST, Wilma
McELROY, Lyle
RAYER, Florence
RAYER, Pearl
SMITH, Marion
TINES, Mary
Class of 1922
DAVIS, Edyth
JENNINGS, Floyd
MARTS, Rena
McCORD, LaVerna
TETER, Boyd
TINES, Barbara

 

Class of 1923
AULT, Elda
BUTHERUS, Elsie
CATLETT, Glema
McCAMMON, Thom. Superintendent
McELROY, Bernice
PFRIMMER, Robt.
PROUD, Jack
WOOD, James
Class of 1924
ALLEY, Ina
CASFORD, Glenn
CRAWMER, Stanley (Pat)
HOOLE, James
KERST, Ura
PFRIMMER, Hilma
PREMER, Marie
SHORES, Ward     Superintendent
SMITH, Daniel
WALKINGTON, Vern
Class of 1925
BROOKS, Dale
BUTHERUS, Frieda
CLOUSE, Gertrude
DeARMOND, Ercie
GALLATIN, John
GRISELL, Alma
LISTON, Ruth
PAYNE, Donald
SHORES, Ward     Superintendent
WOOD, Louise

 

Class of 1926
BUTHERUS, Marie
CATLETT, Harold
CLOUSE, Margaret
DeARMOND, Fern
FLANAGIN, Ira
LAWSON, Etta
SHORES, Ward     Superintendent
TINES, Florence
Class of 1927
ALLEN, Ava
AULT, Vivian
BURTON, Alberta
BURTON, Glenn
DeARMOND, Marvel
FOSSEN, Charles
FOSTER, Theresa
GINTHER, Bessie
HARSH, Lester
HOFFSTRAND, Helen
LAWSON, Carrie
NELMS, Marvin
RAYER, Lena
SHORES, Ward      Superintendent
Class of 1928
BAKER, Eva
BAKER, Milbert
CRAWMER, Wanda
DeVOE, Leone
McCORD, Louise
PFRIMMER, Doris
SHORES, Ward      Superintendent

 

Class of 1929
DAY, Pauline
FINNEGAN, Harold
KERST, Holly
MOORE, Elmo
PREMER, Noel
PROUD, Glen
ROBINSON, Fern
SHORES, Ward     Superintendent
Class of 1930
BAILEY, Inez
BEAN, R.O.          Superintendent
BUTHERUS, Louise
CLARK, Margaret
CLARK, Ralph
CLOUSE, Theresa
LISTON, Helen
LOHR, Frances
OLMSTEAD, Dorothy
PROUD, Dale
RITCHIE, Vesta
STARLING, Gilbert
Class of 1931
BEAN, R.O.           Superintendent
CATLETT, Glenva
CATLETT, Russell
DeARMOND, Frances
FLANAGIN, Sadie
GAMMILL, Gerald
KING, Edna
MOORE, Donald
OHLSON, Vesta
PREMER, Harvey
STAPP, Velma
THOMAS, Earl
THOMAS, Irene
TURPIN, Ellen
VENTLING, Della
WALKINGTON, Hugh
WEBBER, Alfreda

 

Class of 1932
BAUER, Harold
CLARK, Alice
GAMMILL, Thelma
GINTHER, Russell
HELM, Griffeth
HINDMAN, Lottie
JONES, Wanda
LOHR, Oscar
MASSEY, M.A.     Superintendent
MOORE, Morris
MOORE, Vivian
STORY, Russell
Class of 1933
BAUER, Corinne
BOAST, Margaret
BUTHERUS, Raymond
FINNEGAN, Mildred
GOHL, Joseph
HELM, John
HOLCOMB, Kenneth
LIERLEY, Eunice
LISTON, Gwendolyn
MASSEY, M.A.     Superintendent
SCHMIDT, Esther
STORY, Gwendolyn
TINES, Raymond
VENTLING, Dorothy
Class of 1934
BATES, Natella
CATLETT, Lyle
DAY, Iola
GOOSMAN, Glennabelle
HARSH, Vernice
HART, Letha
HEYWOOD, Ida May     Sponsor
KITE, Lee Auriel
LAWSON, Frank
LISTON, Leonard
MASSEY, M.A.      Superintendent
OHLSON, Harvey
WIGHT, Allen

 

Class of 1935
ALLEN, Elda
BOAST, James
BULLOCK, Frieda
CATLETT, Richard
CLARK, Dorothy
CLOUSE, Irene
COCHRAN, Edna
DAVIS, Edna
GOOSMAN, Elva
GROSCH, Harold
LISTON, Jerald
MASSEY, M.A. Superintendent
MOORE, Arthur
MOORE, Edna Mae
PARKS, Marie
STORY, Lyle
TETER, Elma
TILLER, Neva
WALKINGTON, Wilma
WIGHT, Leona
Class of 1936
BAUER, Gertrude
BAUER, Lawrence
BURTON, Gerald
COCHRAN, Elaine
COCHRAN, Ernest
COX, Eber
FEARN, Rose Marie
HEYWOOD, Ida May Sponsor
HINDMAN, Darrell
HOOVER, Hobert
KING, Irene
KING, Vera
LISTON, Maxine
ROSS, Max
Class of 1937
BURTON, Francis
DeMERE, Lawrence
GAMMILL, Kathryn
GROSCH, Marion
LAUER, Martha Sponsor
MAYO, Maude Esther
MOORE, Delman
PORTER, Cecil
STORY, Grace

 

Class of 1938
ALLEN, Edna
DeMERE, Nelda
FOSSEN, Leo
MARTIN, Eugene
SIKYTA, James
SNYDER, Helen
TETER, Pauline
WIGHT, Dorothy
WIGHT, William
Class of 1939
CRAWMER, Glen
DICKEY, Shirley
OHLSON, Leonard
PREMER, Ilene
SMITH, Miriam
TETER, Ruth Elizabeth
WIGHT, Donald
WINTERS, Roberta
WYMORE, Leonard
Class of 1940
ARNOLD, Mr. Superintendent
AULT, Carroll
BOOK, Holles
BRUSH, Margaret
BRUSH, Marian
FOSSEN, Carl
HART, Stanley
KING, Bernard
McDOWELL, Betty Jo
MEYERS, Bonnie
PORTER, Dean
SMITH, Eugene
SMITH, Josephine
TETER, Delbert
TETER, Joan
TURNER, Mr. Sponsor
WIGHT, Joy

 

Class of 1941
ARNOLD, Mr. E.A. Superintendent
BROOKS, Junior
BRUSH, Ruth
BURTON, Merwyn
CARLSON, Frances
CROW, Mrs. Sponsor
DeMERE, Wilma
FLETCHER, Betty
FRANK, Marion
GROSCH, Wilbur
MATTHIS, Anna Mae
McMAHON, Ardis
PURVIS, Kenneth
TILLER, Griff
TINES, Harold
WEBB, Lester
WIGHT, James
WIGHT, Virginia
Class of 1942
ARNOLD, Earl A. Superintendent
CARR, Glema
CRAWMER, Wanda Sponsor
EARL, Darrell
LUEKING, Nial
MAYO, Jim
McDOWELL, John Bruce
MELTON, Juanita
PREMER, Darlene
ROSS, Bobbie
SCHAFFERT, Ervin
SUGHROUE, Elmo
TETER, Marion
WIGHT, Dale Dean
Class of 1943
BONAR, Dallas
BRUSH, Harley
CLOUSE, Helen
CROW, Julia Sponsor
HANSEN, Albert Superintendent
WIGHT, John W.

 

Class of 1944
BURKE, Harold
CARLSON, Wylan
EARL, Marcia Lou
EVANS, Jim
FRANK, Gene
OLSON, Elburn
STEWART, Harlan
WEBB, Marie
WINTERS, Arlene Jo
Class of 1945
CARLSON, Lavonne
EVANS, Edwin
GREENLEE, Goldene
HANSEN, A.      Superintendent
STORY, Minnie
TETER, Donald
TETER, William
WEBB, Elnora
Class of 1946
ALEXANDER, R.E.  Superintendent
BAKER, L. Sponsor
BURKE, Darrell
CARLSON, Phyllis
EARL, Harry L.
FRANK, Marvin
GREENLEE, Charlene
LISTON, Carlyne
MOORE, Nadina
NEAL, Joe
NELSON, Norma J.
WIGHT, Bonnelle

 

Class of 1947
BURTON, Elaine
FRITZ, Ilene
INGRAM, Max Sponsor
KLEESICK, Patsy Lee
MOORE, Donna Jean
MOORE, Donna June
OLSON, Lurline
RAYBURN, Harold
WARFIELD, Jerry
WIGHT, Evelyn
Class of 1948
ALEXANDER, R.E. Superintendent
BROOKS, Gerald
BRUSH, Elvin
BURTON, Myrlin
CARLSON, Larry
COCHRAN, Francis
GINTHER, Dwight
HARRINGTON, Charles
MOORE, Barbara
MOORE, Marva
MUES, Kenneth
RABURN, Marian
STEWART, Donna
TETER, Janice
TETER, John
TINES, Charles
WYMORE, Marvin
Class of 1949
CARLSON, Harold L.
DAY, Jacqueline R.
INGRAM, Max Sponsor
SMITH, James R.
TINES, Donna May
TINES, Lucille A.
WEBB, Donald D.

 

Class of 1950
BROOKS, Helen
BROWN, Donald
FRITZ, Martin
GROSCH, Richard
HART, Junior
INGRAM, Max      Superintendent
McKEE, James
MOORE, Norma
WIGHT, Beulah
Class of 1951
BACON, Charles Sponsor
FRANK, William
FRITZ, Erma
GROSCH, Clara
HARSH, Delwyn
INGRAM, L.M.     Superintendent
MOORE, Robert
PYCHA, Beverly
SCHMIDT, Robert
VENHAUS, Donald
Class of 1952
BROOKS, Wayne
BURTON, Carlyle
BURTON, Kathryn
CROSS, Bernice
INGRAM, L.M.    Superintendent
MUES, Dale
OHLSON, Dixie
ROHRBACHER, Neta
SMITH, Anita
SMITH, Mary Jane

 

Class of 1953
BLAKE, Claudine
BURTON, Don
CASE, Jacqueline
CROSS, Marian
HANSEN, Wayne
INGRAM, L.M.    Superintendent
KERST, Lynn
MOORE, Eldon
NELSON, William
SCHMIDT, Don
Class of 1954
BLAKE, Dareld D.
BURTON, Juniata
DOYLE, Marilyn
INGRAM, L.M.    Superintendent
MARTS, Sharon Kaye
MOORE, James I.
PREMER, James E.
URLING, James
Class of 1955
BURKEY, Judy
CRAMPTON, Kenneth
FRANK, Marlene
INGRAM, L.M.    Superintendent
KERST, Jean
PROUD, Jerry
SEDDEN, Wally
SHREFFLER, Dixie
STAPP, Deliven
WACH, Ernest
WACH, LeRoy
WEBB, Joy

 

Class of 1956
BURTON, Wesley
FOSTER, Larry
HAYES, Albert
HIATT, Carolyn
INGRAM, L.M.     Superintendent
McNERNY, Dale
MOORE, Carol Ann
SUGHROUE, Susanna
WOOD, Virginia
Class of 1957
BLAKE, Charlene
BURTON, Dyle
CARPENTER, Wayne
CRAWFORD, Phyllis
CROSS, Richard
HAYES, Murietta
INGRAM, L.M.    Superintendent
KENNEDY, Patrick
MARTS, Glen
MAX, LaVonne
McNERNY, Deanna
MILLS, Gary
PENNER, Gary
ROHRBACHE, Harvey
STAPP, Patricia
TEETER, Delvin
Class of 1958
BLAKE, Willard L.
CROSS, Joyce Beth
DOYLE, Larry W.
FRITZ, Albert G.
INGRAM, L.M. Superintendent
KENNEDY, Jon W.
LANG, Gary L.
OHLSON, Sonja Rae
OSTERHOUDT, Kent R.
SEDDEN, Nancy Jane
SMITH, Betheen Mae
SMITH, Roberta June
WEISS, Harlan E.
WIGHT, Lynden H.

 

Class of 1959
BANZHAF, Delbie
BUKAR, Virginia
BURKEY, Joan
CRAMPTON, Rodney
CRAMPTON, Ronald
FOSTER, James
HARSH, Stephen
HUMMEL, Jean
INGRAM, L.M.     Superintendent
LISTON, Nial
MARTS, James
MARTS, Linda
McNERNY, Darrell
NOKES, Phyllis
PREMER, Gary
PREMER, Neola
PROUD, James
ROHRBACHER, Sandra
SMITH, Allan
TROESTER, Irene
WOOD, Larry
Class of 1960
BLAKE, Wendell
BRIDGFORD, Roberta
BURTON, Connie
CARPENTER, Roger
CROSS, Joanne
HINTON, Deloit
INGRAM, L.M.      Superintendent
KENNEDY, Gloria
LANG, Carole Ann
McCONVILLE, Jane
MILLS, Denzil
PREMER, Eugene
SISSON, Carolyn
STAPP, Connie
TINES, Eddie
WILLIAMS, Bradley
Class of 1962
BRUSH, Sharon
BURKEY, Jennifer
CARPENTER, Elva
HANSEN, Ronney
HUMMEL, Rozanne
INGRAM, L.M.     Superintendent
INGRAM, Larry
MOORE, Loretta
NOKES, Shirley
PENNER, Ronald
ROSIER, Kathleen
SCHMIDT, Carol
SCHMIDT, Myron
SISSON, Norma
TROESTER, Myrna
ZELLER, Andrea

 

Class of 1963
ARRINGTON, Gene
BRUSH, Larry
CLARK, Sharon
HARSH, Philip
INGRAM, L.M.     Superintendent
MARTS, Gary
MOORE, Larry
PROBASCO, George
TINES, Charles
Class of 1964
AULT, James
BLAKE, Glenn
BURTON, Cheryl
CALLAN, Roger
DOWNER, Stephen
DOYLE, Vicie
HANSEN, Beverly
INGRAM, L.M.     Superintendent
McCONVILLE, Lois
McNERNY, Douglas
McNERNY, Zelda
ROTH, Lois
SCHAFFERT, Paul
SCHMIDT, Carl
UNGER, Robert
WILLIAMS, Dian
WOOD, Bradley
Class of 1965
BRUSH, Roger
BURKEY, Jonathan
GARTON, Nora Jane
INGRAM, L.M.     Superintendent
LAWSON, Dennis
MARTIN, Velma
McCONVILLE, Patricia
NOKES, Mary
OHLSON, Kenneth
PROBASCO, Gary
PURVIS, Wanda
QUIGLEY, Marlin
SCHMIDT, Barbara
SCHMIDT, Marie
UNGER, Connie
WALZ, Cecelia
ZELLER, Stephen

 

Class of 1966
ARRINGTON, Dane
BAMESBERGER, Mark
BRUSH, Rodney
CASTOR, Wayne
DOWNER, Herb
FOSSEN, Kenneth
INGRAM, Linda
INGRAM, Max     Superintendent
KING, Diana
LAWSON, Delvin
NEWCOMB, Robert     Sponsor
OHLSON, Lynn
RIEHLE, John
SPRAGG, Roz Lynn
THAYER, Sam
TINES, Dennis
TROESTER, Mervin
Class of 1967
COCHRAN, Virginia
FOSSEN, Clarence
FRITZ, Janine
HANSEN, Linda
HAYES, Randy
INGRAM, L.M.     Superintendent
McCONVILLE, Emma Jean
MUES, Darlene
NEWCOMB, Robert     Sponsor
PENNER, Jannice
PETERMEN, James
ROSIER, Kenneth
WALZ, Bernard
WILLIAMS, Vonda
Class of  1968
BLAKE, Eldon
BRUSH, Beverly
BURKE, Vicki
BURTON, Jacqueline
DOWNER, Tom
FOSTER, Scott
HINTON, Everett
INGRAM, L.M.     Superintendent
MARET, Margene
MARET, Marlene
MOORE, Stanley
NEWCOMB, Robert     Sponsor
NOKES, Linda
OHLSON, Terry
PENNER, Patricia
STRITT, John
WALZ, Alice

 

Class of 1969
BAMESBERGER, Carol A.
BURTON, Clark O.
BURTON, Michael G.
CLARK, Carol A.
INGRAM, L.M.     Superintendent
KENNEDY, Sara J.
MILLER, Patricia M.
MOORE, Nancy K.
MUES, Dennis D.
NEWCOMB, Robert     Principal
PRICE, James R.
SCHAFFERT, Karen L.
STONEY, Jerry E.
UNGER, James R.
WILLIAMS, Charles D.
ZELLER, Charles W.
Class of 1970
BURTON, Cindy
CALLAN, Rodney
DOWNER, Andrew
DOYLE, Margaret
FRANDSEN, Sam
GUTHRIE, Marty
INGRAM, L.M.     Superintendent
KING, Brad
NEWCOMB, Douglas
NEWCOMB, Robert     Sponsor
OGORZOLKA, Daniel
PETERMEN, Kathryn
PROBASCO, Den
TINES, Tom
Class of 1971
BURTON, R. Michael
COCHRAN, Shirley
CRAWFORD, Wayne
DURNER, Vicky
HAAG, Gary
HART, Mary
INGRAM, L.M.     Superintendent
MARTS, Francine
MAX, Carla
MOORE, Peggy
NEWCOMB, Robert     Sponsor
SKILES, Beverly
STONEY, Jane E.
STRITT, Dale
WEBB, Roger

 

Class of 1972
BURKE, Julia
BURTON, Max
BURTON, Rex
BURTON, Rhonda
DOWNER, Susan
DURNER, Vonnie
FRITZ, Robert
HARSH, Doug
INGRAM, L.M.    Superintendent
MOORE, Jeanne
NESETH, Colonie
NEWCOMB, Robert     Principal
OGORZOLKA, Eldon
PURVIS, Marcia
SMITH, Kathleen
STRITT, Joan
WEBB, Mark
WILLIAMS, Tim
Class of 1973
BROOKS, Myra
BURTON, Bill
BURTON, Cynthia Sue
BURTON, Patricia Ann
BURTON, Renee J.
HANSEN, David
HANSEN, Ivan
INGRAM, L.M.      Superintendent
MILLER, Karen A.
MOORE, Kathy Sue
MOORE, Lonnie
MUES, Marsha R.
NELMS, Merrit
NEWCOMB, Robert G.   Principal
OHLSON, Kathy
PURVIS, Gene
STRITT, Donna
SUGHROUE, Donald E. Jr.
WHIPPLE, Jim
WOOD, Diane
Class of 1974
BURKE, Kenneth
COCHRAN, Edward
DOWNER, Holly
GUTHRIE,
HAAG, Marla
INGRAM, L.M.      Superintendent
KENNEDY, Jr.
MARTS, Robert
MAX, Kendal
MOORE, Don E.
MOORE, Vivian
NELSON, L.
NEWCOMB, Robert      Principal
OGORZOLKA, Nancy
STEWART, Robert
STRITT, Pat
SUGHROUE, Danny F.

 

Class of 1975
BAMESBERGER, Joanne Kay
BAMESBERGER, Keith Earl
BURTON, Ivy Dawn
BURTON, Richard DeWane
DETERDING, Doug Darrel
DICKSON, Daniel Scott
DURNER, Larry Ray
HANSEN, Redonde Kay
HART, Colleen Kay
INGRAM, L.M.     Superintendent
LEIBBRANDT, Delvin
MUES, Wendell Lynn
NESETH, Roland Dale Jr.
NEWCOMB, Robert G.    Principal
SALAS, Alexander V. Jr.
SMITH, Thomas E.
SUGHROUE, Cindy Sue
Class of 1976
BURTON, Cynthia R.
BURTON, Joy L.
CHRISTIANSEN, Pamela J.
COCHRAN, Debra J.
FRITZ, Pamela S.
HAAG, Gayle D.
HANSEN, Cheryl D.
INGRAM, L.M.      Superintendent
INGRAM, LeeAnne
MARTIN, Tina M.
MEQUIRE, Melba J.
MOORE, David H.
MOORE, William E.
NELSON, Kevin R.
NEWCOMB, Robert G.    Sponsor
SCHMIDT, Larry D.
STRITT, Mary J.
SUGHROUE, Kathleen M.
TINES, Cecilia M.
WHIPPLE, Steven W.
WOOD, Michael D.
Class of 1977
BAMESBERGER, Phil D.
BROOKS, Patti L.
BURTON, William A.
COLSON, Julie F.
FRITZ, Donna M.
HARSH, Daniel A.
INGRAM, L.M.      Superintendent
MARTIN, Alfred C.
MARTIN, Warren E. Jr.
MOORE, Timothy C.
NELSON, Christopher L.
NEWCOMB, Robert G.    Principal
OGORZOLKA, Lloyd E.
SUGHROUE, Debra A.

 

Class of 1978
BURTON, Dave
DURNER, Judy L.
FOSTER, Shelly J.
GREENLEE, Vicky L.
GUTHRIE, Loretta L.
INGRAM, L.M.     Superintendent
KERST, Rick
MARTIN, Charles L.
MOORE, Carla L.
MOORE, Carol L.
MOORE, Michelle L.
NEWCOMB, Robert G.    Principal
SALAS, Buck
SCHMIDT, Gerald L.
TINES, Beth Ann
WEBB, Danny Lee
Class of 1979
BROOKS, Mike
COLSON, Gene
DETERDING, Sharon M.
FRITZ, Katherine A.
GREENLEE, Russell
HARSH, Donald T.
HART, Jannelle Ray
HAYES, Leroy
INGRAM, L.M.     Superintendent
KENTOPP, Bill
LISTON, Tammy S.
MARTIN, Thelma J.
MEGUIRE, Cynthia M.
NEWCOMB, Robert G.    Principal
PROUD, Kurt
SALAS, Rob
STRITT, Janice M.
SUGHROUE, Paul E.
TETER, Bonnie Jean
Class of 1980
BAMESBERGER, Marcie J.
BURTON, Gina D.
INGRAM, L.M.     Superintendent
KENTOPP, Berry L.
MOORE, Jeff
NEWCOMB, Gary A.
NEWCOMB, Robert G.    Principal
SMITH, Kristy Jo Ann
SMITH, Mari A. Shevaun
STONE, Roberto T.
STONEY, Janet T.
STRITT, Jerry
TINES, Martha J.
WEAVER, Charlotte N.
WITTMAN, Rick
ZELLER, Regan A.

 

Class of 1981
BURKE, Janet Lynn
BURTON, Paula Dianne
HAYES, Mark E.
HENNING, Bret L.
INGRAM, L.M.      Superintendent
MARTIN, Dale L.
McNERNY, James D.
MEGUIRE, Timothy L.
MOORE, Michael A.
NEWCOMB, Robert G.     Principal
SUGHROUE, Rose Marie
TETER, Duane A.
WOOD, Rob
Class of 1982
ALEXANDER, Jerry L.
FRITZ, Allan K.
GREENLEE, Cheryl L.
HART, Thomas K.
INGRAM, L.M.      Superintendent
KENTOPP, Angela J.
MOORE, Greg
NEWCOMB, Robert G.     Principal
NIXON, Jeff
PROUD, Karen Marie
SCHMIDT, Connie Sue
STONEY, Julie A.
STRITT, Gloria Ann
Class of 1983
BURTON, Mary Jo
CARPENTER, Dawn LaRae
FRITZ, Larry
FRITZ, Todd
GREENLEE, Carla
HILTON, Neil A.
INGRAM, L.M.      Superintendent
NEWCOMB, Larry K.
NEWCOMB, Robert G.     Principal
PROUD, Kent
SALAS, Kari Alexander
SALAS, Roy W.
SAYER, Michael B.

 

Class of 1984
BLACKMAN, Gail L.
BROOKS, Lisa Marie
DOYLE, Todd W.
EBERHART, Dale    Superintendent
FOSTER, James A.
HILTON, Andela Jo
KELLY, Paulette Rose
NEWCOMB, Robert G.    Principal
NIXSON, Kristina K.
PROUD, Kris L.
SUGHROUE, Wilfred D.
WEAVER, Kenneth L.
Class of 1985
CARPENTER, Thomas D.
COLSON, Brian L.
EBERHART, Dale    Superintendent
FOSTER, Brian E.
GALLINGTON, Arthur D.
KERST, Brenda
NEWCOMB, Robert G.    Principal
WHITE, Bradley T.
Class of 1986
AULT, Sandy
BAMESBERGER, Matt
DOWNER, Deb
EBERHART, Dale    Superintendent
HANSEN, Angela
HARSH, Dee Dee
HARSH, Dennis
HORST, Ann
NEWCOMB, Robert       Principal
SEDAM, Troy
STEWART, Diane
WEAVER, Deanna

 

Class of 1987
DOYLE, Tammy
EBERHART, Dale    Superintendent
GREENLEE, Ronda K.
KELLY, T. Patrick
McNERNY, Joel D.
NEWCOMB, Robert G.   Principal
RAYER, Michael E.
ROSS, Brad
STONEY, Jody Lynn
TRAYER, Kristy Renee
WEAVER, Bernard J.
WUDTKE, Tamra J.
Class of 1988
ELLIS, William E.
GALLINGTON, Dave E.
HANSEN, Alison K.
HEIKKINEN, Hanna K.
HORST, Michelle K.
KAWAI, Taishi
MAVIGLIANO, Deborah L.
NEWCOMB, Robert C.   Principal
SAYER, Jaret Scott
TROYER, Glen       Superintendent
TSUCHIDA, Tomoko
VITE, Donna Sancho
Class of 1989
AULT, Kristi
DOWNER, Janelle
HEIN, Brandon
MESSERSMITH, Rita
MIYO, Yoshihisa
NEWCOMB, Robert       Principal
PALOSAARI, Sanna
SAKURAI, Yoshiko
TETER, Bill
TROYER, Glen       Superintendent